Penzion Holland Nové Hrady

ohlasy

 Penzion Holland má atmosféru a příběh. Objevila jsem ho náhodou a ráda se tam od té doby vracím. Nádherné okolí - jako stvořené pro turisty a cyklisty. Auto zaparkujete přímo u penzionu, kola schováte do kolárny. Pokoje pohodlné, vybavené stylovým nábytkem potěší každého, laika i milovníka starožitností. Pohled z okna úchvatný. Rokokový zámeček v zeleni, na rybníčku rodinka labutí, v trávě klimbají kachničky. Zapomněla jsem zavřít okno a navštívily nás v pokoji dokonce zvědavé vlaštovky. Ale co dělá penzion výjimečným? Vřelost, ochota, vstřícnost majitelky paní Romany a její dcery Zuzanky. Starají se o Vás doslova jako o vlastní. Paní Romanka ke snídani peče skvělé koláče. Samozřejmě tam najdete čerstvé pečivo, šunku, sýry, džemy, paštiky, vajíčka i párečky. Vodu s mátou se zahrádky, džusy, skvělé čaje i expresso s hustou pěnou. Zkrátka den začíná skvělou snídaní. Budete-li mít štěstí, tak Vás při příchodu přivítá i Matylda, mazlivé a přítulné miminko anglického buldoka. I větší parta se může sejít na kryté nebo venkovní terase a pobavit se dle přání. Vše hodnotím známkou nejvyšší a už nyní se těším na další pobyt."
PhDr. Radomíra Dlouhá s manželem

 

Minulý víkend jsme strávili s partou dvaceti "dříve narozených" turistů v Nových Hradech a jejich krásném okolí. Pro ubytování jsme zvolili Penzion Holland.

Dovolím si jménem všech dvaceti zúčastněných (mužů i žen) zhodnotit tuto volbu jako jednu z nejlepších na našich mnoha výpravách po vlastech českých a moravských.

  • Útulné pokoje vybavené stylovým nábytkem
  • Vynikající kuchyně paní majitelky (tady by se i Zdeněk Pohlreich olizoval až na bradě)
  • Příjemné posezení v zimní zahradě
  • Velmi příjemná obsluha
  • A to vše za přijatelné ceny


Všichni dáváme z deseti možných jedenáct zlatých hvězdiček !!!

Za kolektiv turistického veterán-klubu "Křečová žíla" z Brna - Slatiny
manželé Helena a Stanislav Lovíškovi.

============================================================

Prodloužený víkend v Nových Hradech a okolí byl velice příjemný a to krom jiného především díky pohostinnosti provozovatelů penzionu Holland,rodiny Burešovy. Něco už jsme se po vlastech českých najezdili, ale takovýto poměr ceny k nabízeným službám je dnes vskutku ojedinělý. Vybavení pokojů velmi zachovalým, skoro starožitným nábytkem, krásně dolaďuje atmosféru, kterou Nový Hradům propůjčuje místní, nedávno zrekonstruovaný rokokový zámek. Rozlehlost pokojů je též unikátní.V neposlední řadě musím zmínit vynikající kuchyni paní domácí, obzvlášť jehněčí s listovým špenátem bylo excelentní. A tak jediným drobným nedostatkem byla citelnější vlhkost a chlad, kterou ve svém pokoji pociťovali naši přátelé, ubytovaní v přízemí.

Všem milovníkům domácí atmosféry a výborné kuchyně, pobyt u Burešových v Nových Hradech vřele doporučujeme.

Míra s přáteli, z jižních Čech

============================================================

Děkujeme za krásnou dovolenou - v penzionu jsme strávili týden, vyšlo nám super počasí, prochodili jsme Mašštale a nezapomenutelná je také kuchyně paní majitelky, která výborně vaří :).

Martin, Renáta a Honzík

============================================================

Strávili jsme s partou kamarádů víkend v oblasti Toulavcových maštalí. Ubytování v penzionu Holland je ideálním místem pro poznávání zdejších přírodních krás. Děkujeme paní majitelce za výborné jídlo, příjemné a vstřícné jednání a hezké ubytování. Vřele doporučuji vššem zájemcům, kteří chtějí navštívit tuto oblast.

Ludmila Zoufalá

============================================================

Přesto, že jsme strávili třídenní dovolenou v podzámčí, ubytování v penzionu jsme měli jako v zámku a kuchyně paní Burešové je opravdu podle recenzí přímo královská! Bonusem nám bylo společné ubytování s naším čtyřnohým členem rodiny a nově vymalovaná sladěná jídelna! Děkujeme paní majitelce za její vstřícnost  a i ochotu poradit s výletem do skal!!!

Manželé Mansfeldovi s dětmi

PENZION HOLLAND
 
Romana Burešová
Zuzana Burešová
IČO:15020240
 
 

 

539 45 Nové Hrady čp. 33.
mobil: +420724751144
info@penzion-holland.cz
 

 

© Penzion Holland